Cursus reanimatie & sportletsel door IVM

Dinsdag 23 april hebben Anton Nevels, Willem Guchelaar, Ton van Dijk, Jessica van Dijk en Bianca van Dijk de cursus reanimatie en sportletsel bij IVM onze jeugdsponsor gevolgd en allen zijn geslaagd. Onze leden en gasten kunnen met een gerust hart op de sportparken komen.

Het Instituut voor Veiligheid & Milieu (IVM) verzorgt al meer dan 30 jaar diensten op het gebied van veiligheid. Het is onze missie om werk veilig te maken door het geven van veiligheidstrainingen, veiligheidsadviezen en het detacheren van veiligheidspersoneel. Omdat het altijd kan voorkomen dat er tijdens een wedstrijd een speler neergaat, is het van levensbelang dat er mensen in de buurt zijn die kunnen reanimeren. Met veel voldoening geven wij belangeloos reanimatietrainingen aan CVV Germanicus – CSVC zodat er niet alleen met veel plezier gevoetbald kan worden, maar ook met een veilig gevoel. Bezoek voor meer informatie onze website: https://www.werkveilig.nl/

Klik hier voor het bericht op de site van IVM.